Priorytety

Klient

Pozytywne relacje z Klientem to nasz priorytet. Nie ma dla nas zleceń mniej ważnych, do każdego podchodzimy indywidualnie i skrupulatnie. Swoje usługi świadczymy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zawsze mogli Państwo na nas liczyć.

Nauczanie

Celem firmy Mentor IT jest szerzenie wiedzy i kształtowanie umiejętności informatycznych. Dajemy temu wyraz organizując szkolenia komputerowe, prowadząc kanał multimedialny z tutorialami, pokazującymi jak naprawić drobne usterki samodzielnie, oraz w podejściu do klienta, któremu zawsze udzielamy rad jak radzić sobie samodzielnie z usterkami. Naszym mottem jest ‘dzielić się wiedzą’.

Innowacyjność

Branża informatyczna rozwija się z dnia na dzień, dlatego wiele czasu poświęcamy na to, aby pogłębiać wiedzę na temat najnowszych technologii IT. Samodzielnie pracujemy nad innowacjami, dzięki czemu wdrażamy u Państwa najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne.

Kompleksowość

Jako nieliczni na wrocławskim rynku mamy tak szerokie spektrum usług. Pod marką Mentor IT skupione są trzy gałęzie - pogotowie komputerowerozwiązania IT dla firm oraz internetowy sklep komputerowy. Sfery naszej działalności wzajemnie się uzupełniają, co pozwala nam uzyskać najlepszą jakość usług i sprzętu w atrakcyjnej cenie.