Oferta dla klientów indywidualnych

pogotowie

Pogotowie komputerowe Wrocław

Mentor IT oferuje szybki i profesjonalny serwis komputerowy dla użytkowników indywidualnych, dostępny każdego dnia, 24 godziny na dobę. Pogotowie komputerowe swoim zasięgiem działania obejmuje Wrocław i okolice.

Naprawa komputerów stacjonarnych to nasza specjalność, podobnie jak naprawa laptopów. Gdy komputer zawiesza się lub pracuje zbyt wolno, programy nie uruchamiają się lub robią to bardzo długo, choć wcześniej funkcjonowały prawidłowo, w systemie operacyjnym nie działają niektóre funkcje, rozwiązaniem jest pogotowie komputerowe Mentor IT.

W olbrzymiej większości przypadków problem nie tkwi w samym sprzęcie, lecz w uszkodzonym lub źle skonfigurowanym oprogramowaniu. Wówczas serwis komputerowy Mentor IT rozwiąże ten kłopot w domu klienta, w ciągu kilkunastu-kilkudziesięciu minut .

Naprawa komputerów nie musi zatem oznaczać, że ich użytkownicy są ich pozbawieni przez wiele dni, dodatkowo nie mając kontroli nad danymi, które znajdują się na twardym dysku.

Podstawowy zakres usług serwisu komputerowego to nie tylko naprawa komputerów stacjonarnych i laptopów, ale również odzyskiwanie i archiwizacja danych, a także ich kompletne i definitywne usuwanie. Na życzenie klienta ekipa pogotowia doradzi we wszelkich kwestiach dotyczących komputerów i ich użytkowania, a także nauczy, jak w przyszłości uniknąć problemów ze sprzętem lub samodzielnie je usunąć.

Oprócz standardowych usług serwisu komputerowego pogotowie Mentor IT oferuje również:

  • modernizację, składanie i montaż sprzętu komputerowego,
  • instalację i konfigurację systemów operacyjnych oraz oprogramowania,
  • poprawę wydajności sprzętu i systemów operacyjnych,
  • doradztwo w zakresie wyboru sprzętu i zabezpieczeń,
  • instalację oraz konfigurację sieci przewodowych i bezprzewodowych, dostępu do Internetu.