O nas

Grupa Mentor IT

Firma informatyczna Mentor IT zajmująca się głównie wspieraniem pełnej infrastruktury informatycznej innych firm powstała w 2015 roku we Wrocławiu z inicjatywy specjalistów branży IT z bogatym doświadczeniem zdobywanym w największych polskich przedsiębiorstwach z którymi mamy podpisane umowy i działamy w wielu płaszczyznach oferując przede wszystkim jakość aby nasi klienci czuli się zadowoleni z naszych usług.

Misją Mentor IT jest dzielenie się posiadaną i systematycznie pogłębianą wiedzą, tak by klienci firmy z jednej strony mogli bez przeszkód (straty czasu lub innych zasobów) korzystać z posiadanej infrastruktury informatycznej, zaś z drugiej – byli jej świadomymi użytkownikami. Mentor IT łączy w ten sposób działalność usługową z edukacyjną. Klienci mogą w pełni skupić się na kluczowych obszarach działalności, mając jednocześnie pewność, że infrastruktura informatyczna ich firmy będzie funkcjonować właściwie i na najwyższym możliwym poziomie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań, które śledzą każdego dnia eksperci Mentor IT.

Oferta i sposób wykonania zlecenia są przygotowywane w sposób elastyczny, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Mentor IT chętnie służy radą i wskazówkami dotyczącymi rozwiązań informatycznych. Nie bez znaczenia jest także krótki czas realizacji poszczególnych zleceń.

Mentor IT prowadzi działalność obecnie w dwóch obszarach: usługach dla firm, pogotowiu komputerowym, a w przyszłości jest również plan aby móc bardziej rozwijać się zamierzamy wprowadzić również internetową sprzedaż sklepową z asortymentem komputerowym.
Mentor IT. Dzielimy się wiedzą.